دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

نکاتی در مورد نگهداری و تعمیر آبسردکن

امروزه دستگاه های آبسردکن در طرح و مدل های مختلف رومیزی ،آبسردکن ایستاده، آبسردکن یخچال دار و محفظه دار و .. طراحی و تولید می شوند که علاوه بر خنک نگه داشتن آب آشامیدنی قابلیت گرم نگه داشتن آب را نیز به صورت همزمان در دستگاه دارند.تنوع در طرح و مدل های مختلف آبسردکن و کارایی فوق العاده دستگاه آبسردکن باعث شده که از این دستگاه در مصارف خانگی نیز استفاده شود.

زمانی که دستگاه آبسردکن را خریداری می کنید باید با نکات مهم در مورد نگهداری و تعمیر آبسردکن آشنایی داشته باشید تا در صورت بروز هر گونه مشکل سریعا اقدامات لازم را انجام دهید.مشاورین و کارشناسان صنعت شرق شما را با موضوع انتخاب و خرید بهترین دستگاه خنک کننده آب آشامیدنی و نگهداری و تعمیر آبسردکن آشنا خواهند کرد.

نگهداری و تعمیر آبسردکن

در گذشته بیشتر دستگاه های آبسردکن تنها قابلیت سرد کردن آب آشامیدنی را داشتند اما با گذشت زمان و پیشرفت در تکنولوژی از دستگاه آبسردکن علاوه بر خنک نگه داشتن آب آشامیدنی جهت مصرف آب گرم از این دستگاه استفاده می شود.این موضوع باعث شده که از دستگاه آبسردکن در مکان های عمومی و ادارات ، شرکت های خصوصی بیشتر استفاده شود.

استفاده بیشتر از دستگاه آبسردکن نیاز به رعایت نکات بهداشتی و تعمیر آبسردکن را به همراه دارد .اما می توانیم با رعایت نکات در زمینه نگهداری و مراقبت از دستگاه از تعویض یا تعمیر آبسردکن جلوگیری کنیم.مشاورین ما در مجموعه صنعت شرق می توانند شما را در زمینه انتخاب و خرید بهترین دستگاه آبسردکن راهنمایی کنند و نکات مهم در زمینه نگهداری و تعمیر آبسردکن را به شما گوشزد کنند.

با رعایت موارد زیر می توانید از دستگاه آبسردکن خریداری شده از شرکت معتبر و قابل اطمینان صنعت شرق برای مدت طولانی از دستگاه آبسردکن بدون خرابی یا نیاز به تعمیر آبسردکن استفاه کنید.در ادامه نکات مهم در مورد نگهداری و تعمیر دستگاه آبسردکن را بیان خواهیم کرد.

دستگاه آبسردکن چگونه کار می کند؟

دستگاه ابسردکن آب موجود در مخزن یا آب آشامیدنی که مستقیم از سیستم لوله کشی آب شهری وارد دستگاه می شود را با گذراندن از لوله های خنک کننده سرد می کنند و آب آشامیدنی را با همان دما در مخزن خود نگهداری می کنند.در برخی از مدل های دستگاه آبسردکن علاوه بر مخزن آب سرد ، مخزن جداگانه ای برای آب گرم موجود است که در صورت نیاز از آب گرم برای افراد استفاده شود.شما می توانید با مراجعه به وبسایت صنعت شرق نمونه های دستگاه آبسردکن را مشاهده و در صورت نیاز آن را خریداری نمایید. 

مهم ترین نکات در نگهداری و تعمیر آبسردکن    

از مهم ترین نکات در نگهداری و عدم تعمیر آبسردکن های خریداری شده رعایت موضوع بهداشت است که با رعایت این مسائل می توان ماندگاری و افزایش طول عمر را برای دستگاه داشته باشیم .نظافت و تمیزکردن دستگاه را به صورت مداوم انجام دهید.چنان چه دستگاه آبسردکن در مکان پر رفت و آمد و شلوغ قرار دارد و مصرف آب در این مکان بسیار بالاست بهتر است برای نگهداری و عدم تعمیر آبسردکن بین هر تعویض بطری دستگاه آبسردکن را تمیز کنید.

دستگاه آبسردکن را قبل از تمیز کردن حتما از برق بکشید . بدنه و مخزن دستگاه آبسردکن را با استفاده از محلول های مخصوص شستشو تمیز کنید .به این نکته توجه داشته باشید که در زمان شستشو و تعمیر آبسردکن حتما مراقب بخش های الکترونیکی دستگاه باشید تا دچار اتصالی و برق گرفتگی نشود.بهترین کار این است که زمانی که دستگاه نیاز به تعمیر یا بازرسی داشت از افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

در ادارات و برخی از شرکت ها از دستگاه آبسردکن مخزن دار استفاده می کنند،مخازن آبسردکن یکبار مصرف بوده اما به دلیل صرفه جویی در هزینه اغلب مخازن آب دستگاه آبسردکن را تعویض نمی کنند.استفاده چندباره از مخازن دستگاه آبسردکن می تواند از لحاظ بهداشتی مشکلاتی را ایجاد کند و ایجاد رسوب داخل دستگاه داشته باشد.در صورت عدم آگاهی از این موضوع نیاز به تعمیر آبسردکن و سرویس دستگاه افزایش پیدا می کند.

برای دریافت اطلاعات تکمیلی در زمینه انتخاب و خرید بهترین دستگاه آبسردکن به منظور جلوگیری از بروز مشکلات می توانید مشاوره رایگان در این زمینه با کارشناسان متخصص مجموعه صنعت شرق داشته باشید.همکاران ما آماده ارائه خدمات و پاسخگویی به تمام سوالات شما مشتریان محترم می باشند.هدف مجموعه صنعت شرق جلب رضایت مشتریان با ارائه محصولات با کیفیت به آنهاست.

تفاوت آبسردکن صنعتی و اداری چیست

تعداد شیر و مقدار مخزن آب فرق می کند

آبسردکن مخزن دار خوب است یا آبسردکن آب شهری

هیچ بهتری یا بدتری نیست بستگی به مکان شما دارد که لوله کشی دارید یا نه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *